PlayFoam Boule - Workshop Set

PlayFoam Boule - Workshop set

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kreativní tvoření
Dodavatel:PlayFoam
Cena:276.00 Kč
PlayFoam Boule - Workshop set 4,5 (90%) 20 hodnocení

Oblíbená modelína v novém balení se 7 barvami a mnoha doplňky. Modeluj na stole, na koberci nebo v i autě. Nešpiní nábytek, nezalepí koberec. Praktické bubliny ochrání modelínu při odložení. Dovolte dětem vyjádřit svou kreativitu! Balení obsahuje 7 barev modelovací hmoty. Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.


 • PlayFoam Boule 4pack-B
  PlayFoam Boule 4pack-B

  Play Foam Boule je sada pěnové modelíny. 4 barvy přináší spoustu kreativní zábavy pro malé i velké děti. Pěnová modelína Play Foam..

  159.00 Kč
 • PlayFoam Boule 4pack-G
  PlayFoam Boule 4pack-G

  Play Foam Boule je sada pěnové modelíny. 4 třpitivé barvy přináší spoustu kreativní zábavy pro malé i velké děti. Pěnová modelína..

  159.00 Kč
 • FIMO® Professional 8004 85g listová zelená
  FIMO® Professional 8004 85g listová zelená

  Nový, moderní design balení odráží inovativní sílu a kreativitu FIMO umělců. Velikost kostek byla též přizpůsobena potřebám..

  125.00 Kč
 • FIMO® soft 8023 sada Basic- základní
  FIMO® soft 8023 sada Basic- základní

  Tvárná a měkká FIMO Soft Snadno namícháte nové odstíny Po rozbalení můžete ihned modelovat Jasné barvy Vaše výrobky vytvrdíte v..

  428.00 Kč
 • HASBRO Play-Doh Malý kuchařský set Ast
  HASBRO Play-Doh Malý kuchařský set Ast

  Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce..

  148.00 Kč
 • HASBRO Play-Doh Wheels Stavební modelína
  HASBRO Play-Doh Wheels Stavební modelína

  Představujeme novou edici Play-Doh Buildin modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadjí přesně jako..

  191.00 KčVybavení pro: Modelovací hmoty V sekci dětské zboží | kreativní tvoření je možné objevit playfoam boule - workshop set!
© 2021 Kontakt